Dobry fotograf ślubny Łódź

94-042 Łódź, ul. Florecistów 15/0

NIP: 7272319676

http://www.maciaszczyk.info/

Poszukiwanie fotografa na tak ważną uroczystość, jak ślub, nie warto zostawiać na ostatnią chwilę, gdyż wiadomo, że dobry fotograf ślubny z Łodzi, czy innego miasta, terminy ma zarezerwowane na kilka miesięcy naprzód. Jednak Robert Maciaszczyk, który uchodzi za jednego z najlepszych fotografów ślubnych w Łodzi, doskonale zdaje sobie sprawę, że bywają takie sytuacje losowe, które zmuszają Parę Młodą do poszukiwania fotografa niemalże  w przededniu ślubu.

W miarę możliwości stara się pomóc każdej Parze Młodej, która się do niego zgłasza, gdyż fotografia ślubna, to jego największa pasja i wie, jak ważną pamiątką dla każdej Pary Młodej, są zdjęcia z ceremonii ślubnej, czy wesela. Rekomendowany fotograf potrafi za ich pomocą opowiedzieć namiętną historię miłości, pełnej uczucia i romantycznych uniesień.

Masz jakieś pytanie odnośnie zaprezentowanej oferty, a może chciałbyś podjąć współpracę? Wejdź na maciaszczyk.info, wypełnij formularz kontaktowy i poczekaj na przedstawienie spersonalizowanej oferty.

2017-08-02 14:02:37

OZONATORY EKOTECH Waldemar Rajski

OZONATORY EKOTECH Waldemar Rajski

97300 Piotrków Trybunalski, ul. Narutowicza 23
Galanteria4you

Galanteria4you

94103 Łódź, ul. Elektronowa 8
ABC-BOBASA

ABC-BOBASA

95060 Brzeziny, ul. Słoneczna 37