Taśma dwustronna włókninowa

62-023 Gądki, ul. Poznańska 3/0

NIP: 7773269274

https://ebordi.pl/

Taśmy klejące przydatne są nie tylko w biurze.
Uważasz, że taśmy klejące nadają się tylko do prac biurowych i zaklejania kartonów? Nic bardziej mylnego. Istnieje wiele różnych rodzajów taśm klejących, które świetnie sprawdzają się w różnych dziedzinach i branżach. Doskonałym przykładem jest taśma dwustronna włókninowa, która świetnie się sprawdza w firmach produkujących płyty gipsowe oraz w przemyśle krawieckim.
Dzięki swojej wyjątkowej strukturze oraz odpowiedniej substancji klejącej taśma włókninowa to idealny materiał do łączenia ze sobą róznych partii tkanin. Idealnie nadaje się do modelowania i wzmacniania bluzek, marynarek, spodni i innych części garderoby męskiej i damskiej.
Tego typu taśmy można zamówić w firmie Ebordi. U nich można znaleźć taśmy włókninowe, taśmy aluminiowe i taśmy pakowne oraz wiele więcej różnych rodzajów taśm, o różnym zastosowaniu. Jeśli szukasz specjalistycznej taśmy, która przyda Ci się w Twojej branży, wejdź na stronę ebordi.pl i zapoznaj się z ich szeroką ofertą. Na pewno znajdziesz to, czego szukasz.

2017-11-01 00:00:00

 Royal Shop

Royal Shop

60-105 Poznań, ul. Kopanina 54
BHP-KOMPLEX

BHP-KOMPLEX

62052 Komorniki, ul. Malinowa 22
BHP-KOMPLEX

BHP-KOMPLEX

62052 Komorniki, ul. Malinowa 22