Producent chemii samochodowej | https://grafenprofessional.eu/

31-752 Kraków, ul. Kornela Makuszyńskiego 28/0

NIP: 6781010745

https://grafenprofessional.eu/

Środki smarne opisywanego producenta wykazują się bardzo dużą skutecznością działania. Są używane przy dużych pracach remontowych, jak i przy domowych pracach konserwacyjnych. Smar miedziowy jest wykorzystywany przy naprawach układów hamulcowych w pojazdach różnego typu. Smar litowy aplikuje się z kolei na duże elementy, które ocierają się ze sobą. 

Producent chemii samochodowej oferuje swoim klientom bogaty katalog środków chemicznych o różnej pojemności. Środki Grafen Professional można kupić w wygodnych pojemnikach metalowych z dyfuzorem. Możliwy jest też zakup opakowań o większej pojemności. Z tej formy korzystają przede wszystkim firmy, które zajmują się na co dzień pracami remontowymi. 

Przedsiębiorstwo z Krakowa specjalizuje się w produkcji klejów o różnym przeznaczeniu. Dużą popularnością cieszą się zabezpieczenia do gwintów, o różnej sile działania. Skutecznie niwelują negatywny wpływ wibracji na połączenie gwintowane. Kleje tego typu są odporne na wiele substancji chemicznych, w tym oleje.

2022-07-20 00:00:00

AGTOM s. z o.o.

AGTOM s. z o.o.

31711 Kraków, ul. Władysława Jagiełły 6
Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

34408 Odrowąż, ul. Odrowąż Podhalański 157
Stalgar

Stalgar

31231 Kraków, ul. Siewna 21C