Bateria umywalkowa mosiądz

42-583 Bobrowniki, ul. Słowackiego 176/0

NIP:

https://sanisilesia.pl

Chcąc nadać swej łazience wyjątkowy styl, warto postawić na niebanalną ofertę sklepu online z armaturą retro. Wbrew pozorom takie dodatki można dobrać nawet do nowoczesnych łazienek, wystarczy odrobina wyczucia, a także postawienie na wszystkie baterie w tym samym stylu. Sklep Sanisilesia ułatwia to zadanie, gdyż proponuje baterie umywalkowe, wannowe, prysznicowe, a także bidetowe. Wielką popularnością wśród osób ceniących sobie nietuzinkowe aranżacje cieszy się bateria umywalkowa antyczny mosiądz, przywodząca na myśl rzymskie termy i antyczne luksusowe wille.

Wybierając ją do swojej łazienki, można wprowadzić do niej niezwykły klimat niewielkim wysiłkiem i kosztem. Jednocześnie można mieć pewność, że z kranu będzie się korzystać bardzo wygodnie, a jego żywotność będzie długa.

Takie dodatki to świetny sposób na uczynienie łazienki niebanalnym pomieszczeniem i zaimponowanie znajomym. Armatura retro znacznie odróżnia się od typowych, nowoczesnych produktów, jakich dziś wiele w sklepach i domach.

2022-01-14 00:00:00

HS MEDICAL POLAND

HS MEDICAL POLAND

43100 Tychy, ul. Fabryczna 45
HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

43316 Bielsko-Biała, ul. Giewont 16