Agregaty malarskie | Planeta Budowlana

03-576 Warszawa, ul. Radzymińska 157/0

NIP:

https://planeta-budowlana.pl/

Wielu klientów zatrudniających zakłady malarskie życzy sobie, aby ich dom czy mieszkanie malowane były natryskowo. Wiedzą oni doskonale, że przy użyciu tej metody można dużo precyzyjniej położyć farbę, co więcej, zużywa się jej mniej. Metoda ta nazywa się hydrodynamicznym malowaniem natryskowym i pozwala jednego dnia pomalować kilkaset metrów kwadratowych ścian przez jednego człowieka. Dlatego coraz więcej firm malarskich poszukuje takich narzędzi jak dobrej jakości agregaty malarskie, które cechują się wydajnością, szybkością pracy i dokładnością.

Agregaty takie można znaleźć w ofercie firmy Planeta Budowlana, która od lat stara się dostarczać na rynek najlepsze i najnowocześniejsze sprzęty ułatwiające i przyspieszające pracę. Polecane przez nią agregaty można podzielić na kilka grup ze względu na budowę, zastosowanie, rodzaj napędu i zasilanie. W ofercie można znaleźć agregaty:

  • tłokowe elektryczne,
  • tłokowe spalinowe,
  • hydrauliczne z napędem mechanicznym.

Są to trwałe urządzenia wyposażone w pistolety z dyszą natryskową i filtrami pozwalające na wysoką jakość i szybkość wykonywanych prac.

2020-08-26 00:00:00

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58
Macromedica Centrum Medyczne

Macromedica Centrum Medyczne

00754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 26
Smak Dzieciństwa

Smak Dzieciństwa

01971 Warszawa, ul. Farysa 37b