RTG kręgosłupa Ruda Śląska

41-705 Ruda Śląska, ul. Szpaków 33/0

NIP:

https://xmed-rtg.pl/

Kontuzje odniesione podczas uprawiania sportu, zmiany zwyrodnieniowe, niewłaściwa postawa w trakcie pracy, skutki chorób – różne bywają przyczyny bólu kręgosłupa, który potrafi być na tyle nieznośny, że wręcz uniemożliwia normalne funkcjonowanie. W przypadku występowania niepokojących objawów nie można zwlekać, tylko należy jak najszybciej udać się do lekarza.

Medycyna potrafi zdziałać naprawdę wiele, ale najpierw trzeba zdefiniować problem, a konkretnie zdiagnozować przyczynę bólu. Służą do tego rozmaite badania, między innymi rentgenowskie. Najlepiej, gdy jest ono wykonywane na nowoczesnym sprzęcie, a wyniki są udostępniane na następny dzień, wraz ze stosownym opisem.

RTG kręgosłupa w Rudzie Śląskiej wykonują doświadczeni pracownicy specjalistycznej pracowni xmed-rtg.pl. Przyjmuje się tam pacjentów zarówno na NFZ, jak i prywatnie. Akceptowane są płatności kartą. Badanie jest przeprowadzane w siedzibie przy ulicy Szpaków 33, dlatego lokalizacja sprzyja także pacjentom z Katowic, Chorzowa, Gliwic czy Zabrza.

2019-09-12 00:00:00

HS MEDICAL POLAND

HS MEDICAL POLAND

43100 Tychy, ul. Fabryczna 45
HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

43316 Bielsko-Biała, ul. Giewont 16