Taxstudio • Księgowa rabka-zdrój

34-400 Nowy Targ, ul. Szpitalna 8/0

NIP:

https://www.taxstudio.pl/

Samodzielna księgowość wymaga odpowiedniej wiedzy oraz czasu do jej prowadzenia. Lepszą opcją jest skorzystanie z usług, jakie świadczy profesjonalna księgowa. Na terenie Rabki-Zdroju, Zakopanego i Nowego Targu działa zespół ekspertów obsługujących firmy o różnej wielkości. Pełna oferta wsparcia, w czym wspomniani specjaliści mogą wyręczyć przedsiębiorcę, znajduje się na stronie internetowej taxstudio.pl.

Dzięki temu, że sprawami klienta zajmuje się jedna przydzielona do tego osoba, nie ma problemów z komunikacją na linii zleceniodawca-księgowy. O tym, jak funkcjonalne jest to rozwiązanie, może zaświadczyć wielu zadowolonych klientów, którzy skorzystali i nadal korzystają z oferty prowadzenia ich księgowości.

Dostarczanie dokumentów do biura księgowego odbywa się indywidualnie przez klienta lub przez specjalnego kuriera. Z racji obowiązujących przepisów RODO, w tym także przetwarzania wrażliwych danych firmy, zatrudnieni księgowi zapewniają jak najwyższy poziom bezpieczeństwa przed nieuprawnionym dostępem, edytowaniem, wykradzeniem bądź usunięciem przekazanych informacji.

 

2020-08-11 00:00:00

AGTOM s. z o.o.

AGTOM s. z o.o.

31711 Kraków, ul. Władysława Jagiełły 6
Dom z Duszą Tadeusz Dusza

Dom z Duszą Tadeusz Dusza

34408 Odrowąż, ul. Odrowąż Podhalański 157
Stalgar

Stalgar

31231 Kraków, ul. Siewna 21C